sekretariat@gimzak.eu
tel. 048 67 266 7127

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Wieczory poezji

Wieczory poezji przenoszą uczestników w poetycką przestrzeń rozbudzając wrażliwość i zamiłowanie do piękna.

Więcej

Uroczystości szkolne

Szkoła, to nie tylko nauka w szkolnych ławkach. To także upamiętnianie ważnych i szczególnych świąt oraz rocznic.

Więcej

Projekty edukacyjne

Projekty edukacyjne dają nam tyle możliwości. Możemy rozwijać nasze pasje i zainteresowania.

Więcej

Świeto szkoły

Przygotowujemy się do niego z dużą starannością, by wyrazić swą dumę i radość z bycia uczniem naszego gimnazjum.

Więcej

Święto Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Zakrzewie odbyło się 29.05.2015 roku. Rozpoczęło się od uroczystej Mszy Świętej, a następnie zaproszeni goście udali się na część oficjalną, która, jak co roku, miała miejsce na hali widowiskowo-sportowej. Druga część apelu była niespodzianką dla wszystkich gości ale i dla gimnazjalistów również. Przed budynkiem szkoły przedstawiciele klas umieścili w specjalnej skrzynce listy, w których są zawarte informacje na temat rzeczy „naj” w roku szkolnym 2014/2015. Po obydwóch częściach oficjalnych, odbył się festyn w „Zielonej Klasie” i pokaz talentów pod hasłem ”Mamo - mam talent”. Dzień wcześniej uczniowie również przygotowywali w klasach wystawy poświęcone swoim mamom. Wszystkie klasy, jak co roku, wyglądały przepięknie i oczywiście wszystkim gratulujemy kreatywności i zaradności.

Tematem przewodnim tegorocznego święta szkoły była - Matka. Matka rodzicielka, Matka Mała Ojczyzna - Zakrzewo, Matka - Polska i Matka - Europa. Z racji tego, iż nasze gimnazjum nosi tytuł Zjednoczonej Europy, upamiętniliśmy ten dzień stawiając przed wejściem do szkoły rzeźbę - Mateńkę Europę. Odkrycia obelisku dokonał wójt Gminy Zakrzewo - Pan Henryk Dobrosielski.

Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację tej uroczystości, a także tym, którzy przybyli obejrzeć święto naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że przyszli gimnazjaliści, których gościliśmy w ramach Otwartych Drzwi w naszej szkole, przekonali się do naszego gimnazjum i za rok uroczystość tą będą prowadzić równie dobrze jak my - czego im życzymy.

Pedagog szkolny

Poniedziałek: 0730-1030
Wtorek: 1100-1300
Środa: 730-0930
Czwartek: 1100-1330
Piątek: 1200-1230

pedagog@gimzak.eu
tel. 67 2667127 w. 22

Rozkład autobusów

Plany lekcji

Organizacja roku

Podręczniki

DMC Firewall is a Joomla Security extension!